Reklama

Reklama

Kolejna porażka Los Angeles Lakers. Spięcie w trakcie meczu

Koszykarze Los Angeles Lakers przegrali z Phoenix Suns 105:115 w sobotnim meczu ligi NBA. Dla drużyny z "Miasta Aniołów" była to ósma kolejna porażka. Jakby tego było mało, w trakcie spotkania doszło do spięcia między Dwightem Howardem i Anthonym Davisem.

Lakers przegrali wszystkie przedsezonowe sparingi (w liczbie sześciu), a właściwe zmagania zaczęli od porażki z Golden State Warriors (99:111). W sobotę, wczesnym rankiem polskiego czasu musieli ponownie przełknąć gorzką pigułkę.

Jakby tego było mało, w trakcie spotkania doszło to poważnego zgrzytu. Przy ławce rezerwowych kłócić zaczęli się Dwight Howard i Anthony Davis, a wymiana zdań szybko przerodziła się w przepychankę. Dwójka została rozdzielona przez kolegów z ekipy, ale całe zajście i tak zdążyły zarejestrować kamery.

Spięcie zawodników Los Angeles Lakers

Po spotkaniu Davis bagatelizował zajście tłumacząc, że kłótnia dotyczyła zwyczajnie wydarzeń na parkiecie. Głos za pośrednictwem Twittera zabrał jednak słynny Dwayne "Magic" Johnson, który był wyraźnie wstrząśnięty. - W ciągu 42 lat, od kiedy jestem związany z Lakers nie widziałem czegoś podobnego - napisał.

Reklama

TCReklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL