Reklama

Reklama

Jackson porozmawia z Bryantem

Czy Phil Jackson powróci do pracy w Lakers? Według "Los Angeles Daily News" dużo w tej kwestii może wyjaśnić spotkanie pomiędzy nim, a Kobe'em Bryantem, gwiazdą "Jeziorowców", do którego ma dojść na początku tygodnia.

To właśnie brak porozumienia między oboma panami spowodował, że Jackson po zakończeniu ubiegłego sezonu zrezygnował z pracy szkoleniowca w Lakers. Tylko, że wtedy zespół grał w finale NBA (przegrał z Detroit Pistons), a teraz nie zakwalifikował się nawet do playoffs...

Reklama

Gdyby Jackson i Bryant doszli do porozumienia to ten pierwszy mógłby wrócić na ławkę trenerską "Jeziorowców", gdyby jednak było to niemożliwe, zostałby zatrudniony w klubie w innej roli. Co prawda Jerry Buss, właściciel Lakers, stwierdził ostatnio, że Bryant nie będzie miał wpływu na decyzję o wyborze nowego szkoleniowca, to jednak zostanie ona z nim skonsultowana, a to oznacza, iż spotkanie z Jacksonem mogłoby wiele wyjaśnić w tej kwestii.

W jego powrót na ławkę wierzy Jeannie Buss, wiceprezes Lakers, a jednocześnie długoletnia dziewczyna Jacksona. - Nie wiem jak to się wszystko zakończy, ale Phil niczego nie odrzuca. To pozwala mi myśleć, że prędzej niż później podejmie on decyzję w tej sprawie - powiedziała.

Dowiedz się więcej na temat: phil | lakers | Phil Jackson | Michael Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama