Reklama

Reklama

Gortat zagra o nowy kontrakt

Marcin Gortat rozpoczyna drugi sezon w składzie Orlando Magic. Środkowy reprezentacji Polski liczy na to, że swoją postawą zapracuje na nowy kontrakt z klubem z Florydy.

"To będzie dla mnie bardzo ważny sezon. Liczę, że dobry, taki, po którym szybko podpiszę kolejny kontrakt z Orlando, bo przecież ten wygasa" - przypomina Gortat na łamach "Przeglądu Sportowego".

Reprezentant Polski będzie chciał udowodnić, że należy mu się miejsce w składzie Magic na kolejne lata. "Chcę pokazać wszystkim, że mogą na mnie liczyć, że robię postępy i mogę być ważnym elementem naszej drużyny. Teraz wszystko jest w moich rękach" - zaznacza.

Gortat będzie się starał jak najszybciej po zakończeniu sezonu parafować nową umowę. "Chciałbym, by poszło to szybko, bym przygotowywał się do mistrzostw Europy w Polsce, mając już w kieszeni umowę. To jest realne" - dodaje.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy