Reklama

Reklama

Chciago Bulls mierzy w mistrzostwo NBA

Silny skrzydłowy Carlos Boozer, latem pozyskany przez Chicago Bulls tryska optymizmem i przed zbliżającym się sezonem wyznacza sobie i swoim nowym kolegom jeden cel - mistrzostwo NBA.

- Mistrzostwo NBA. Myślę, że to jest realny cel na ten sezon. Wszystko poniżej tego będzie wynikiem nieodzwierciedlającym naszych możliwości. Mamy potencjał, żeby być drużyną mistrzowskiego kalibru - powiedział Boozer podczas wczorajszej imprezy Nike House of Hoops organizowanej w Chicago.

Jednym z powodów optymizmu i odważnych deklaracji jest dla Boozera postać Derricka Rose'a, w chwili obecnej walczącego z kadrą USA na Mistrzostwach Świata w Turcji.

Reklama

- Jest świetny, naprawdę potrafi grać. A jeśli spojrzeć dalej na nasz skład to mamy: mnie pod koszem razem Joakimem Noah. Na skrzydle wszechstronny Luol Deng. Myślę, że ten skład pozwala nam z każdym w tej lidze walczyć o zwycięstwo - powiedział Boozer i dodał, że obecność Rose'a i Noah była główną przyczyną jego przejścia do Bulls.

Na początku lipca Carlos Boozer dogadał się z Chicago Bulls w sprawie pięcioletniego kontraktu, na mocy którego zarobi 80 mln dolarów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje