Reklama

Reklama

Brett Brown szkoleniowcem Philadelphia 76ers

Dotychczas pracujący jako asystent w San Antonio Spurs 52-letni Brett Brown został trenerem koszykarzy Philadelphia 76ers. Zastąpił Douga Collinsa, który w kwietniu zrezygnował z pracy w klubie NBA.

Brown dołączył do zespołu Spurs przed 11 laty. Miał udział w trzech tytułach mistrzowskich - w 2003, 2005 i 2007 roku (współpracował z Greggiem Popovichem). Prowadził samodzielnie olimpijską reprezentację Australii, która odpadła w ćwierćfinale igrzysk w Londynie.

W poprzednim sezonie drużynę "Szóstek" trenował Collins. Jego podopieczni wygrali 34 z 82 meczów i nie zakwalifikowali się do fazy play off NBA.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama