Reklama

Reklama

Zmarł były trener polskich narciarzy Vlado Kovar

W środę odszedł były trener reprezentacji Polski w narciarstwie alpejskim. Vlado Kovar w momencie śmierci miał 43 lata.

O śmierci słowackiego szkoleniowca poinformował w środę Polski Związek Narciarski. Vlado Kovar znany był w Polsce przede wszystkim z kierowania kadrą mężczyzn w narciarstwie alpejskim.

Słowak pracę w związku rozpoczął w 2010 roku i kontynuował ją do sezonu 2017/2018.

Na smutną wiadomość natychmiast zareagowali zawodnicy, z którymi współpracował.

"Spoczywaj w pokoju przyjacielu. Najlepszy trener" - napisał w mediach społecznościowych Maciej Bydliński - wielokrotny mistrz Polski i reprezentant kraju w zawodach najwyższej rangi.

Reklama

Szkoleniowiec przed objęciem opieką "Biało-Czerwonych" pracował z jedną z najlepszych zawodniczek na świecie - Veroniką Zuzolovą. Pełnił wówczas funkcję trenerską, a także zajmował się serwisowaniem nart. 

AWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy