Reklama

Reklama

Zawody narciarskie dla Łukasza. Wystartować może każdy

Nie umiejętności i doświadczenie, ale dobre serce i uśmiech na twarzy będą miały znaczenie podczas kolejnej edycji rodzinnych zawodów narciarskich dla Łukasza Daty. Charytatywna rywalizacja na nartach odbędzie się 6 marca na stacji narciarskiej Suche niedaleko Poronina.

Stowarzyszenie Krzysiek Pomaga Pomagać kolejny raz jest organizatorem rodzinnych zawodów narciarskich, z których dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.

Reklama

Dzięki opłatom startowym zawodnicy wesprą Łukasza Datę, dla którego już przed rokiem zorganizowano podobne zawody.

Narciarska rywalizacja odbędzie się 6 marca w stacji narciarskiej Suche niedaleko Poronina. Startować mogą zarówno dzieci, jak i dorośli. Warunkiem koniecznym jest posiadanie kasku na głowie oraz uiszczenie opłaty startowej w wysokości 40 złotych.

Pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Łukasza Daty, który zmaga się ze skutkami rozległego niedokrwiennego udaru mózgu. Wcześniej mężczyzna sam uprawiał sport, startując w maratonach.

Więcej informacji na temat zawodów narciarskich można znaleźć na stronie stowarzyszenia. Organizatorzy oprócz sportowej rywalizacji zaplanowali również konkurs na niekonwencjonalny strój narciarski.

AB

 

Dowiedz się więcej na temat: krzysiek pomaga pomagać | narciarstwo alpejskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje