Ukradli sprzęt niemieckim alpejkom
Już po raz trzeci złodzieje ukradli w austriackim Soelden narty niemieckim alpejkom. Z piwnicy hotelowej wyniesiono w nocy z piątku na sobotę sprzęt narciarski należący do Carolin Fernsebner, Niny Perner i Fanny Chmelar. Straty wynoszą wiele tysięcy euro.
Na stoku w sobotnie przedpołudnie ukradziono także kijki należące do Marii Riesch.







