Reklama

Reklama

"Krzysiek pomaga pomagać" tym razem dla Karola i Kacpra

Już 13 lutego w stacji narciarskiej Suche, koło Poronina, odbędą się zawody w slalomie gigancie organizowane przez stowarzyszenie "Krzysiek Pomaga Pomagać", z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Karola Tomasiaka i Kacpra Turaczyka. Początek o 10.30.

Impreza organizowana jest przez Krzysztofa Graczyka, który w wieku 15 lat doznał udaru mózgu, ale dzięki sportowi stanął na nogi, a od pięciu lat zachęca do wspierania innych. To wyraz jego wdzięczności za pomoc, jaką sam kiedyś otrzymał.

16-letni Karol Tomasiak jest sparaliżowany od pasa w dół, ale walczy o swoją przyszłość. "Chciałbym zostać albo muzykiem profesjonalnym, albo uczyć muzyki w szkole" - mówi Karol.

Na pomoc czeka też 12-letni Kacper Turaczyk chorujący na zanik mięśni.

Zapisy do slalomu giganta będą odbywać się w dzień startu w biurze zawodów od godziny 8.30 lub można to zrobić wysyłając list elektroniczny na adres liga@mozn.pl do dnia 12 lutego do godziny 16.00. Wpisowe, czyli cegiełki, które zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Karola i Kacpra, są w cenie od 30 złotych.

Reklama

W zawodach mogą wziąć udział następujące grupy wiekowe (dziewczęta i chłopcy)
- przedszkolaki
- klasy 1-3
- klasy 4-6
- gimnazjum 1-3
- liceum 1-3
- open

Dyplomy otrzymają wszystkie przedszkolaki, a także ci, którzy zajmą miejsca 1-10 w pozostałych grupach.

Patronat nam imprezą ma Interia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy