Reklama

Reklama

Krzysiek Pomaga Pomagać. Rodzinny slalom dla Łukasza Daty

Już w niedzielę 1 marca, o godz. 11, na stoku Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach stowarzyszenie Krzysiek Pomaga Pomagać zorganizuje zawody narciarskie, z których cały dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Łukasza Daty, który zmaga się ze skutkami udaru mózgu.

Krzyś Graczyk i jego stowarzyszenie od lat angażują się w pomoc ludziom, jakich sam Krzysztof spotyka na swej drodze. W tym roku wspiera Łukasza Datę. Łukasz jest maratończyk, wspaniałym ojcem dwóch chłopaków, który ucierpiał na skutek niedokrwiennego udaru mózgu.

Pierwszą akcją niesienia pomocy Łukaszowi był krakowski Bieg Sylwestrowy. Pora na drugą odsłonę, do której dojdzie w niedzielę w Kluszkowcach.

Rodzinne charytatywne zawody narciarskie rozpoczną się o godz. 11, ale punkt informacyjny, w karczmie hotelu "Pod Wulkanem" będzie działał już od godz. 8:30. Tam otrzymacie vouchery, uprawniające do przejazdu wyciągiem w obniżonej cenie. Zawody rozpoczną się na trasie nr 2 o g. 11. Opłata startowa wynosi 40 zł. Biuro zawodów zostanie zlokalizowane w karczmie na stoku. Zapisywać się możecie także internetowo, klikając tu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL