Reklama

Reklama

David Poisson zginął w wypadku podczas treningu w Kanadzie

Tragedia na treningu! Zginął David Poisson, reprezentant Francji w Pucharze Świata w narciarstwie alpejskim.

Do wypadku doszło podczas treningu w kanadyjskim ośrodku Nakiska - poinformowała Francuska Federacja Narciarska (FFS).

Nie podano szczegółów zdarzenia, wiadomo jedynie, że Poisson przygotowywał się do zawodów PŚ w Lake Louise (25-26 listopada). Miał 35 lat.

"Zdruzgotani tą wiadomością, prezes Michel Vion, dyrektor reprezentacji Fabien Saguez i cały sztab federacji łączą się z bliskimi Davida w tej szczególnie trudnej chwili" - napisała w oświadczeniu FFS.

Reprezentant Francji był brązowym medalistą mistrzostw świata w Schladming (2013) w zjeździe. Poza medalem MŚ największym jego sukcesem było trzecie miejsce w zjeździe w zawodach Pucharu Świata w Santa Caterina przed dwoma laty.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama