Reklama

Reklama

​Czołowa zawodniczka alpejskiego PŚ miała wypadek na trasie

Sofia Goggia świetnie spisywała się w Cortinie d'Ampezzo w ramach alpejskiego Pucharu Świata aż do czasu upadku. Mimo poważnie wyglądającej "wywrotki" zawodniczce według wstępnej diagnozy nic poważnego się nie stało.

Urastająca do miana głównej faworytki do olimpijskiego złota w Pekinie narciarka ma w obecnym sezonie Pucharu Świata już cztery zwycięstwa na koncie.

Alpejski PŚ. Sofia Goggia zaliczyła upadek w Cortinie d'Ampezzo

Na trasie w Cortinie d'Ampezzo wygrała także w sobotę, ale w niedzielę przejazd zakończyła poważnie wyglądającym upadkiem.

W finałowej części zjazdu Goggia popełniła drobny techniczny błąd, rozjechały jej się narty, a próbując ratować sytuację podskoczyła do góry robiąc obrót wokół własnej osi.

Alpejski PŚ. Zawody w Cortinie d'Ampezzo przerwane po wypadku GoggiWedług wstępnych informacji Włoszce nie stało się nic poważnego, potrzebne są jednak także dokładniejsze badania. Zawody zostały przerwane.

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy