Reklama

Reklama

Alpejskie MŚ: Hirscher chory, odwołano konferencję prasową

Austriak Marcel Hirscher, który ma bronić tytułów w slalomie oraz gigancie podczas alpejskich mistrzostw świata w szwedzkim Aare, narzeka na przeziębienie. Z tego powodu odwołano zaplanowane na środę spotkanie z mediami.

Lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zdecydował przed mistrzostwami w Aare, że nie wystąpi w kombinacji i rywalizacji drużynowej. Skupia się na walce o triumf w slalomie i gigancie, ale teraz musi się kurować.

Jak poinformował jego rzecznik prasowy, Hirscher narzeka na przeziębienie i ból gardła. W efekcie odwołano środową konferencję prasową z jego udziałem. Na razie nie podano więcej szczegółów.

Dwa lata temu Hirscher wywalczył złote medale mistrzostw świata w slalomie oraz gigancie, a na ubiegłorocznych igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu zdobył złoto w gigancie i kombinacji.

Reklama

Austriacy, którzy w 2017 roku wygrali klasyfikację medalową MŚ w St. Moritz, na razie w Aare nie zdobyli żadnego złotego krążka (mają dwa srebrne i dwa brązowe).

Finałową rywalizację w gigancie mężczyzn zaplanowano na piątek, natomiast w slalomie - na niedzielę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy