Reklama

Reklama

Alpejski PŚ. Zawody w Levi bez Szwedek, które wysłano na kwarantannę

Weekendowe zawody alpejskiego Pucharu Świata w Levi odbywać się będą bez udziału Szwedek. Fińskie władze zdecydowały, że cała ekipa powinna udać się na kwarantannę po tym, jak jej trener miał pozytywny wynik testu na obecność Covid-19.

Decyzję fińskich władz agencji dpa przekazał w czwartek rzecznik szwedzkiej federacji. Rezultat potwierdzający zakażenie szkoleniowiec uzyskał zaraz po przybyciu do Finlandii. 

Większość ekip narodowych, które mają wystartować w weekend w Levi, dotarły na miejsce specjalnie wynajętym samolotem z Zurychu. Indywidualnie na miejsce dotarły zaś te ze Szwecji i Norwegii.

W sobotę i niedzielę zawodniczki będą rywalizować w slalomie. Będą to drugie zmagania PŚ w tym sezonie.

an/ krys/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy