Reklama

Reklama

Alpejski PŚ. Lara Gut wystąpi w Lake Louise pod nowym nazwiskiem

Pod nazwiskiem Lara Gut-Behrami wystąpi we wtorkowych treningach w Lake Louise brązowa medalistka olimpijska z Soczi w zjeździe - poinformowała szwajcarska federacja narciarska. 27-letnia alpejka w lipcu wzięła ślub z piłkarzem reprezentacji Szwajcarii Valonem Behramim.

Lara Gut towarzyszyła swojemu partnerowi na mistrzostwach świata w Rosji, gdzie Szwajcaria przegrała ze Szwecją 0-1 w 1/8 finału. Cztery lata wcześniej w Soczi zdobyła brązowy medal olimpijski w zjeździe. W lipcu wzięli ślub. Oboje wychowywali się we włoskojęzycznej części Szwajcarii. Behrami obecnie jest piłkarzem włoskiego Udinese.

W tym sezonie triumfatorka Pucharu Świata w latach 2015/16 wystąpiła jeszcze jako Lara Gut, ale biografia i profil narciarki na stronie Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) został zaktualizowany.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama