Reklama

Reklama

Alpejski PŚ: Kontuzjowany Feuz nie wystartuje w tym sezonie

Z powodu problemów z lewym kolanem szwajcarski alpejczyk Beat Feuz nie wystąpi w tym sezonie Pucharu Świata. W poprzednim zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, za Austriakiem Marcelem Hirscherem.

Szwajcarska federacja poinformowała, że 25-letni Feuz znów trafił do szpitala w Bernie. Powodem jest stan zapalny i krwawienie w kolanie. Lekarze nie wiedzą, jakie są przyczyny kłopotów zdrowotnych narciarza.

Specjalizujący się w konkurencjach szybkościowych Szwajcar w marcu przeszedł operację. Nie zdołał wrócić do pełnej dyspozycji, bowiem podczas sierpniowych treningów w Argentynie uraz mu się odnowił.

Po tym, jak karierę zakończył Didier Cuche, Feuz był nadzieją Szwajcarów na sukcesy w mistrzostwach świata, które w lutym odbędą się w austriackim Schladming.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy