Reklama

Reklama

Ronaldo do historii, a dokąd Polacy? Oglądaj "Studio Katar - gramy dalej!"

Już za kilkadziesiąt godzin polscy piłkarze zagrają po raz drugi na mundialu w Katarze - w sobotę ich rywalem będzie Arabia Saudyjska, która sensacyjnie pokonała na inaugurację w grupie C Argentynę. Jak Polacy szykują się do tego arcyważnego spotkania? W czym szans na sukces Biało-czerwonych upatrują były prezes PZPN Zbigniew Boniek i Roman Kołtoń z "Prawdy futbolu"? W czwartkowym "Studio Katar - gramy dalej"! porozmawiamy także o rekordzie niesfornego Cristiano Ronaldo i pierwszym meczu Brazylii. Oglądaj dziś na interia.pl zaraz po ostatnim gwizdku spotkania Brazylia - Serbia!

Gościem specjalnym czwartkowego "Studia Katar" będzie Roman Kołtoń/Interia.pl/INTERIA.PL

Już w sobotę o godzinie 14.00 Biało-czerwoni zmierzą się z niespodziewanym liderem grupy C, Arabią Saudyjską. Po niedosycie związanym z bezbramkowym remisem z Meksykiem wybrańcy Czesława Michniewicza będą chcieli zdobyć 3 punkty, by zbliżyć się do awansu do fazy pucharowej mistrzostw świata w Katarze.

Jakie są nastroje w polskiej ekipie na kilkadziesiąt godzin przed drugą potyczką w Katarze? Czy Czesław Michniewicz zmieni asekuracyjną taktykę drużyny? Czy będą zmiany w składzie w porównnaiu z pierwszym spotkaniem?

Zbigniew Boniek reaguje na zatrzymania ważnych działaczy PZPN-u. WIDEO/INTERIA.TV/INTERIA.TV

Porozmawiamy o tym m.in. w pomeczowym programie "Studio Katar - gramy dalej!" z naszym gościem specjalnym, dziennikarzem "Prawdy futbolu", Romanem Kołtoniem oraz Jakubiem Żelepieniem z Interii i Polsatu Sport.

Do tego połączymy się z wysłannikiem Interii w Katarze Michałem Białońskim, omówimy również pierwsze występy w Katarze reprezentacji Portugalii i Brazylii, w tym rekord Cristiano Ronaldo. Prowadzącym dzisiejszy program będzie Mateusz Majak z Eleven Sports.

MŚ 2022. 23 odcinki "Studio Katar - gramy dalej"

W trakcie mundialu powstaną 23 odcinki "Studio Katar - gramy dalej". Program tworzony będzie dzięki współpracy Interii z Eleven Sports, a podczas mistrzostw gośćmi będą także przebywający w Katarze: Sebastian StaszewskiMichał Białoński i Wojciech Górski. Wspierać będzie ich specjalny wysłannik i ekspert Interii - Sławomir Peszko.

Zaraz po ostatnim meczu wtorkowym Belgia - Kanada zapraszamy na "Studio Katar - gramy dalej!" z gościem specjalnym - Maciejem Żurawskim.

Zobacz także

Sportowym okiem