Reklama

Reklama

Liga mołdawska - 15. kolejka Divizia Națională: FC Milsami Orhei - FC Sfîntul Gheorghe 0-2 (0-1)

30 czerwca na Complexul Sportiv Raional w Orgiejowie odbył się pojedynek 15. kolejki mołdawskiej Divizia Națională pomiędzy drużynami FC Milsami i Sfîntul Gheorghe. Mecz zakończył się zwycięstwem Sfîntul Gheorghe 2-0. Starcie obejrzało 500 widzów.

15. kolejka Mołdawia - Divizia Națională
2019-06-30 17:00 | Stadion: Complexul Sportiv Raional | Widzów: 500 | Arbiter: P. Stoianov
FC Milsami Orhei
FC Sfîntul Gheorghe
0
2
DO PRZERWY  0-1
A. Boiciuc 41' 
G. Kirakosyan 74' 

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 20 razy. Drużyna FC Milsami wygrała aż 15 razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko trzy.

Od pierwszych minut zespół Sfîntul Gheorghe zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny FC Milsami była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Sfîntul Gheorghe w 41. minucie spotkania, gdy Alexandru Boiciuc strzelił pierwszego gola.

Jedyną kartkę w meczu otrzymał Alexandru Onica z zespołu gospodarzy. Była to 43. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Sfîntul Gheorghe.

Reklama

W 53. minucie Andrei Calac został zastąpiony przez Artioma Carastoiana. Niedługo później trener Sfîntul Gheorghe postanowił wzmocnić linię pomocy i w 64. minucie zastąpił zmęczonego Vitaliego Plămădealę. Na boisko wszedł Alexandru Suvorov, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Trener FC Milsami postanowił zagrać agresywniej. W 67. minucie zmienił pomocnika Olega Martina i na pole gry wprowadził napastnika Timura Koblova. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

Jedenastka gospodarzy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Sfîntul Gheorghe, zdobywając kolejną bramkę. W 74. minucie wynik na 0-2 podwyższył Garegin Kirakosyan. To pierwszy gol tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Na 12 minut przed zakończeniem starcia w drużynie Sfîntul Gheorghe doszło do zmiany. Vadim Cemîrtan wszedł za Alexandru Boiciuca. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.

15. kolejka Mołdawia - Divizia Națională
2019-06-30 17:00 | Stadion: Complexul Sportiv Raional | Widzów: 500 | Arbiter: P. Stoianov
0
2
FC Milsami Orhei
FC Sfîntul Gheorghe
Mîţu
Ba
Crăciun
Graur
Antoniuc
Martin
Onica
Pătraş
Rusnac
Zagaevschii
Antoniuc
Cebotari
Focşa
Ghenaitis
Novicov
Svinarenco
Plămădeală
Rozgoniuc
Slivca
Boiciuc
Calac
Kirakosyan
SKŁADY
FC Milsami Orhei
FC Sfîntul Gheorghe
Radu Mîţu
Nicolae Cebotari
Guorguy Ba
Maxim Focşa
Artur Crăciun
Vladimir Ghenaitis
Dinu Graur
Andrei Novicov
Alexandru Antoniuc
Serghei Svinarenco
67′ Oleg Martin
Vitalie Plămădeală64′
43′ Alexandru Onica
Artiom Rozgoniuc
Artur Patras
Eugeniu Slivca
Andrei Rusnac
Alexandru Boiciuc  41′ 78′
Veaceslav Zagaevschii
Andrei Calac53′
Maxim Antoniuc
Garegin Kirakosyan  74′
REZERWOWI
Anatol Chirinciuc
Dmitrii Burac
Alexandru Cușnirenco
Myroslav Mazur
Adrian Rusu
Dmitrii Mandricenco
67′ Timur Koblov
Alexandru Suvorov64′
 
Artiom Carastoian53′
 
Vadim Cemîrtan78′
 
Sergiu Istrati

Sędzia nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom FC Milsami pokazał jedną żółtą.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie dokonała jednej zmiany. Natomiast drużyna Sfîntul Gheorghe w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL