Reklama

Reklama

Liga mołdawska - 10. kolejka Divizia Națională: CSCA Buiucani - FC Zimbru Kiszyniów 2-1 (1-1)

W spotkaniu 10. kolejki mołdawskiej Divizia Națională, które rozegrane zostało 19 września, zespół CSCA Buiucani zwyciężył z FC Zimbru 2-1 (1-1). Mecz odbył się na Baza Zimbru w Kiszyniowie.

W  spotkaniu 10. kolejki mołdawskiej Divizia Națională, które rozegrane zostało 19 września, zespół CSCA Buiucani zwyciężył  z FC Zimbru  2-1 (1-1). Mecz odbył się na Baza Zimbru w Kiszyniowie.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki CSCA Buiucani.

Od pierwszych minut drużyna FC Zimbru zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki CSCA Buiucani była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze CSCA Buiucani otworzyli wynik. W 23. minucie na listę strzelców wpisał się Marius Iosipoi.

Drużyna gości nie zraziła się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 41. minucie Vadim Cemîrtan wyrównał wynik meczu.

Reklama

Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Vadim Cravcescu z jedenastki gospodarzy. Była to 45. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Trener CSCA Buiucani postanowił bronić wyniku. W 53. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Nicolae Nemerenca wszedł Vadim Crîcimari, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi CSCA Buiucani utrzymać remis. Mimo postawienia na obronę zespołowi CSCA Buiucani udało się strzelić gola i wygrać. Między 54. a 76. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

W 78. minucie Vadim Cemîrtan został zastąpiony przez Cristiana Daniego. W 84. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Iona Guruleę z CSCA Buiucani, a w 86. minucie Iona Posticę z drużyny przeciwnej.

Zawodnicy gospodarzy w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W doliczonej pierwszej minucie starcia wynik ustalił Vadim Crîcimari.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-1.

Piłkarze gospodarzy dostali w meczu pięć żółtych kartek, a ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna FC Zimbru w drugiej połowie wymieniła jednego gracza.

Już w najbliższy wtorek zespół CSCA Buiucani zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jego przeciwnikiem będzie FC Milsami Orhei. Natomiast w środę CSF Speranţa Nisporeni zagra z zespołem FC Zimbru na jego terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL