Reklama

Reklama

Liga mołdawska - 10. kolejka Divizia Națională: CS Petrocub Hînceşti - FC Milsami Orhei 1-2 (0-1)

W spotkaniu 10. kolejki mołdawskiej Divizia Națională, które rozegrane zostało 19 września, drużyna Petrocubu przegrała z FC Milsami 1-2 (0-1). Starcie odbyło się na Stadionul Orăşenesc w Hînceşti.

W  spotkaniu 10. kolejki mołdawskiej Divizia Națională, które rozegrane zostało 19 września, drużyna Petrocubu przegrała  z FC Milsami  1-2 (0-1). Starcie odbyło się na Stadionul Orăşenesc w Hînceşti.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Alexandru Dedovowi z FC Milsami. Była to czwarta minuta pojedynku.

W 39. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Petrocubu Denis Guțul. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FC Milsami.

Na drugą połowę drużyna Petrocubu wyszła w zmienionym składzie, za Vadima Gulceaca wszedł Alexandru Onica. W 52. minucie za Petru Racu wszedł Artiom Rozgoniuc.

Reklama

W 55. minucie kartką został ukarany Sergiu Nazar, zawodnik FC Milsami.

Piłkarze gospodarzy otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 57. minucie na listę strzelców wpisał się Sergiu Plătică. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego siódme trafienie w sezonie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FC Milsami w 59. minucie spotkania, gdy Vasile Jardan strzelił drugiego gola. Niestety w 64. minucie meczu Denis Guțul bramkarz Petrocubu z powodu kontuzji musiał opuścić boisko. Trenerowi nie zostało nic innego, jak na jego miejsce między słupkami postawić Cristiana Avrama - rezerwowego bramkarza zespołu.

Między 76. a 81. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-2.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po trzy żółte kartki.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast jedenastka FC Milsami w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższy wtorek drużyna Petrocubu rozegra kolejny mecz w Ternovce. Jej przeciwnikiem będzie FC Dinamo-Auto. Tego samego dnia CSCA Buiucani zagra z jedenastką FC Milsami na jej terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL