Reklama

Reklama

Zmazać plamę po porażce: Walka Błachowicz - Rakić! Gdzie oglądać?

Walka Błachowicz - Rakić zwieńczy galę UFC Fight Night. Będzie to prawdopodobnie eliminator do starcia o pas kategorii półciężkiej i starcie z wygranym pojedynku Teixiery - Porchazka. Błachowicz stracił mistrzowski pas, dlatego dziś wejdzie do oktagonu mocno zmotywowany. Błachowicz - Rakić: Gdzie oglądać? Transmisja tv w Polsat Sport.

Walka Błachowicz - Rakić: gdzie oglądać polskiego zawodnika? Polak utracił pas wagi półciężkiej podczas gali UFC 267 w starciu z Gloverem Teixierą. Jan Błachowicz został poddany duszeniem zza pleców w drugiej rundzie, przez co pożegnał się z uzyskanym w 2020 roku mistrzostwem. Szansa na zmazanie plamy już dziś. Błachowicz - Rakić: Gdzie oglądać? Transmisja tv i stream online.

Oglądaj gale największej organizacji MMA na świecie! Sprawdź pakiet PPV

Reklama

Błachowicz - Rakić. Gdzie oglądać? Karta walk

Walka Błachowicz - Rakić miała pierwotnie odbyć się w marcu. Pojedynek musiał zostać przełożony, a wszystko przez kontuzję Polaka. Błachowicz doznał kontuzji kręgosłupa w odcinku szyjnym, która uniemożliwiła mu przygotowania na obciążeniach. Na szczęście nie była konieczna operacja i walka Błachowicz - Rakić może odbyć się dziś bez problemów. 

Zobacz także: Kolejny Polak w UFC? Rozmowy trwają

Aleksandar Rakić to austriacki zawodnik serbskiego pochodzenia, który z czternastu dotychczasowych zwycięstw aż dziewięć odniósł przez nokaut, a tylko jedno przez poddanie, w dodatku bardzo dawno, bo w 2014 roku. Podczas walki Błachowicz - Rakić młodszy o dziewięć lat austriacki zawodnik będzie chciał wykorzystać swoją szybkość

Tak prezentuje się karta walk UFC Fight NightKarta główna:

 • 205 lb: Jan Błachowicz (28-9) - Aleksandar Rakić (14-2)
 • 205 lb: Ryan Spann (19-7) - Ion Cutelaba (16-6-1, 1 N/C)
 • 135 lb: Davey Grant (11-6) - Louis Smolka (17-8)
 • 125 lb: Katlyn Chookagian (17-4) - Amanda Ribas (11-2)
 • 155 lb: Frank Camacho (22-9) - Manuel Torres (12-2)
 • 125 lb: Jake Hadley (8-0) - Allan Nascimento (18-6)

Karta wstępna:

 • 125 lb: Viviane Araujo (10-3) - Andrea Lee (13-5)
 • 155 lb: Michael Johnson (19-17) - Alan Patrick (15-3, 1 N/C)
 • 115 lb: Virna Jandiroba (17-3) - Angela Hill (13-11)
 • 125 lb: Tatsuro Taira (10-0) - Carlos Candelario (8-1)
 • 185 lb: Nick Maximov (8-0) - Andre Petroski (7-1)

Walka Błachowicz - Rakić: Kiedy oglądać?

Walka Błachowicz - Rakić odbędzie się w nocy z soboty 14 na niedzielę 15 maja. Start gali UFC Fight Night to godz. 1.30 polskiego czasu, a rozpoczęcie walk na karcie głównej zaplanowano na godz. 4. Walka Błachowicz - Rakić to wydarzenie wieczoru, co oznacza, że zawodnicy wejdą do klatki około godz. 6 rano.

Walka Błachowicz - Rakić: Gdzie oglądać? Transmisja tv

Walka Błachowicz - Rakić transmisja tv w Polsat Sport.

Walka Błachowicz - Rakić: Gdzie oglądać? Transmisja online

Walka Błachowicz - Rakić transmisja online na Polsat Box Go.

Walka Błachowicz - Rakić transmisja "na żywo" na sport.interia.pl.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy