Reklama

Reklama

Za nami ważenie KSW 70. "Rozmiar nie będzie miał znaczenia"

Za nami oficjalne ważenie przed jutrzejszą galą KSW 70, gdzie w walce wieczoru zmierzą się dwie chodzące legendy polskiego MMA - Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Wszyscy zawodnicy zmieścili się w wyznaczonych limitach.

Pudzianowski na wagę wniósł 116 kilogramów, będąc aż 16 kilogramów cięższym od swojego sobotniego rywala. - Myślę, że jutro rozmiar nie będzie miał znaczenia - skwitował krótko Materla.

- Michał jest bardzo dobrym przeciwnikiem i tutaj nie ma co planować, trzeba wyjść i pilnować się na każdym kroku - stwierdził po ważeniu "Pudzian".

KSW 70. Za nami ważenie

W Łodzi do federacji KSW po ponad 12 latach wraca niezwykle doświadczony Daniel Omielańczuk, od razu pojawiając się w co-main evencie. Jego rywalem będzie Ricardo Prasel, obecnie trzeci zawodnik w rankingu kategorii ciężkiej federacji. W marcu przed czasem pokonał Michała Kitę.

Reklama

Ciekawie zapowiada się także rewanż Marka Samociuka z Izu Ugonohem. Panowie spotkali się ze sobą przed przeszło rokiem, kiedy to Samociuk pokonał rywala przed czasem, po ciosach w parterze.

Karta walk KSW 70:

Mariusz Pudzianowski - Michał Materla(-120,2kg)

Ricardo Prasel - Daniel Omielańczuk(-120,2kg)

Ivan Erslan - Rafał Kijańczuk(-93kg)

Marek Samociuk - Izu Ugonoh(-120,2kg)

Damian Piwowarczyk - Bartosz Leśko(-93kg)

Jason Wilnis - Radosław Paczuski(-84,5kg)

Roberta Zocco - Anita Bekus(-52,6kg)

Tommy Quinn - Albert Odzimkowski(-85,5kg)

Francisco Barrio - Łukasz Rajewski(-74kg)

Reklama

Reklama

Reklama