Reklama

Reklama

UFC 267. Błachowicz spotkał się z rywalem przed galą

Już w sobotę w Abu Zabi Jan Błachowicz będzie bronił pasa mistrzowskiego na gali UFC 267. Jego rywalem będzie Glover Teixeira. Polak już miał okazję spotkać swojego rywala. Transmisja gali na antenach Polsatu.

Dominik Durniat: Do tej pory miałeś sporo obowiązków medialnych. Teraz jesteś główną gwiazdą PPV, na tobie jest oparta ta karta walka. Jesteś w stanie spokojnie to sobie poukładać?

Jan Błachowicz: - Jest tego znacznie więcej. Dzień jest wypełniony, ale i tak mam czas na wszystko. Nie męczy mnie to. Jest to bardzo fajne, dzięki temu nie muszę siedzieć cały czas w hotelu.

Widziałeś już Glovera w hotelu?

- Cały czas się widujemy! Co chwila się przecinamy, jednak nie trzeba nas pilnować, bo nie ma między nami złej krwi. To nie zmienia faktu, że w sobotę nie będzie uśmieszków. Pięści będą pracować.

Reklama

Słyszałem, że doszło do nietypowego spotkania z Gloverem. Kiedy wyszliście z miejsca, w którym się spotkaliście, mnóstwo osób pytało, co się tam wydarzyło.

- Przez przypadek znaleźliśmy się razem w toalecie, ale skorzystaliśmy z osobnych pisuarów! Za chwilę zlecieli się ochroniarze, którzy nie wiedzieli, co się stało. My się pośmialiśmy i wyszliśmy.

Transmisja gali UFC 267 na sportowych antenach Polsatu.

jb, Polsat Sport

Czytaj więcej na Polsatsport.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje