Reklama

Reklama

UFC 253. Joanna Jędrzejczyk: Jones dodawał blasku tytułowi

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się na temat walki Jana Błachowicza z Dominickiem Reyesem na UFC 253 o pas w wadze półciężkiej. Polka stwierdziła, że walka z Jonem Jones na pewno byłaby prestiżowa, ale sam tytuł jest bardzo cenny.

Joanna Jędrzejczyk jest gościem w studiu Polsatu Sport przed galą UFC 253. Polka stwierdziła, że Jan Błachowicz ma spore szanse na tytuł mistrzowski.

- Mam nadzieję, że Janek wchodzi i zjada Reyesa na śniadanie - powiedziała Jędrzejczyk.

Reklama

Była mistrzyni UFC stwierdziła, że walka z Jonem Jonesem byłaby bardziej prestiżowa. Amerykanin to żywa legenda tej dyscypliny. Zwakował jednak pas i Błachowicz będzie o niego walczył z Reyesem. Jędrzejczyk dodała, że sam tytuł jest już wielkim osiągnięciem, niezależnie od przeciwnika.

- Jones był niepokonany przez wiele lat. Dodawał blasku temu tytułowi, ale tytuł sam w sobie jest wartościowy - dodała.

Polka poruszyła też kwestię swojej walki. Przyznała, że planuje powrót w przyszłym roku i od razu będzie walczyć o tytuł, mimo że szef UFC Dana White twierdzi inaczej.

- Nie zawalczę do przyszłego roku. Nie widzę w TOP 5 wagi słomkowej wielu możliwych zestawień. Umawialiśmy się na coś innego. Mam obiecaną walkę o tytuł - powiedziała.

MP

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jędrzejczyk | Jan Błachowicz | ufc 253

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje