Reklama

Reklama

Tomasz Drwal wraca do oktagonu! Powalczy na MMA Attack 3

Dobra wiadomość dla fanów MMA. Po dłuższej przerwie do gry wraca jeden z najlepszych specjalistów od sportów walki w kraju, Tomasz Drwal. "Gorilla" wystąpi 27 kwietnia na gali MMA Attack 3.

Na razie nie jest znane nazwisko przeciwnika Drwala.

Reklama

Trzecia gala drugiej po KSW największej federacji MMA w Polsce odbędzie się 27 kwietnia w katowickim Spodku.

Nie jest tajemnicą, że pierwszy Polak walczący na prestiżowych galach UFC wcześniej prowadził negocjacje również z włodarzami KSW. Drwal był przymierzany do walki z Mamedem Chalidowem, ale ostatecznie strony nie doszły do porozumienia.

- Zaskoczyła mnie złożona oferta, która okazała się wyjątkowo atrakcyjna, zarówno pod względem sportowym, jak i finansowym. W międzyczasie skontaktował się ze mną także właściciel federacji MMA Attack, w ramach której miałem okazję walczyć wcześniej, i przedstawił swoje warunki. Pojawił się dylemat: KSW czy MMA Attack - podkreśla Drwal na swojej stronie internetowej.

Ostatecznie wybór padł na MMA Attack. Dlaczego?

- Zależy mi na tym, aby polskie MMA się rozwijało, a jak wszyscy dobrze wiemy - kiedy jest zdrowa konkurencja (podkreślam - zdrowa) to wszyscy na tym korzystają, zarówno kupujący, jak i sprzedający, którzy muszą się bardziej starać. MMA Attack jest młodą organizacją, która od samego początku ruszyła bardzo odważnie i sprawia naprawdę pozytywne wrażenie. Chciałbym uczestniczyć w czymś, co się właśnie rodzi, tym bardziej że - jak już wspomniałem - walczyłem w pierwszej edycji MMA Attack - wyjaśnia "Gorilla". 

Przypomnijmy, że ostatni raz Drwal walczył w listopadzie 2011 roku. Na pierwszej edycji MMA Attack pokonał Amerykanina Gary'ego Padillę. Łącznie stoczył 24 walki, z których 19 wygrał, cztery przegrał i jedną zremisował. Jego bilans na UFC to trzy zwycięstwa i trzy porażki.

Wejdź na stronę Tomasza Drwala i dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Drwal | MMA Attack | UFC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje