Reklama

Reklama

Tomasz Drwal gotowy na powrót do UFC

Tomasz "Goryl" Drwal (17-3-1) jest już gotowy na powrót do oktagonu. Kontuzja, której Tomasz nabawił się w pojedynku z Brazylijczykiem Rousimarem Palharesem (11 - 2 - 0) na gali UFC 111 jest już w 100 procentach wyleczona i polski "rodzynek" w UFC znajduję się obecnie w cyklu treningowym, oczekując na odpowiedni sygnał od szefostwa UFC co do terminu kolejnej walki.

Nie jest wykluczone, że jeszcze przed jesienią zobaczymy Drwala w oktagonie. W chwili obecnej "Goryl" przebywa w Iowa, gdzie jak sam powiedział: "trenuję z miejscowymi chłopakami, ale już za kilka dni wracam do Chicago, aby kontynuować treningi w klubie Midwest Training Center, między innymi z Clayem "The Carpenter" Guidą (26 - 11 - 0)".

Pobyt Tomasza w Chicago daje naszemu zawodnikowi również szansę na kontakt z rodakami na stałe zamieszkującymi ten region USA. Jest to chyba krok w dobrą stronę, bo kto ma go wspierać za wielką wodą, jeśli nie Polonia?! Dodatkowo w Chicago, Tomasz ma szansę udoskonalać swoje techniki bokserskie w Hyper Gym pod okiem Andrzeja Fanfary.

Reklama

Oczywiście pobyt Drwala w Chicago i w Iowa jest "tymczasowy" i na pewno, jeśli tylko Tomasz pozna dokładny termin kolejnego pojedynku wróci do swojego "portu" w San Diego, do klubu - Throwdown Elite Training Centre, gdzie czeka na niego czterech trenerów, a każdy z nich to specjalista światowej klasy! Za stójkę odpowiada - Tony, Dean Lister zajmuje się parterem a trenerzy: Searge i Jacko są odpowiedzialni za kardio i zapasy.

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie, będziemy posiadać więcej informacji od Tomasza Drwala, tym czasem, trzymając kciuki, czekamy z niecierpliwością na jak najszybszy powrót do gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje