Reklama

Reklama

Tomasz Adamek twierdzi, że znokautuje Najmana w pięć sekund. Stawia milion dolarów!

Tomasz Adamek jest pewny swego w ewentualnym starciu z Marcinem Najmanem. Twierdzi, że pokonałby go w pięć sekund i stawia na to milion dolarów!

Konflikt Adamka z Najmanem trwa od dłuższego czasu. Zaczęło się od tego, że "El Testosteron" kilka tygodni temu szukał rywala na walkę pożegnalną w MMA. Wśród potencjalnych przeciwników wymienił "Górala".

Pięściarz z Gilowic postanowił zamienić się rolami z Mariuszem Grabowskim i wystawić go do walki z Najmanem. Adamek stawia nawet milion złotych na zwycięstwo promotora. Drugi milion dokłada sam Grabowski.

- Walka będzie szybka jak łyk herbaty, daje 10 sekund. Grabowski jest biznesmenem, ale już niejednemu na ulicy z piąchy przyp..., potrafi się bić na gołe pięści. Jest szybki, silny i bezwzględny. Stawiam milion złotych, że pokona Najmana, a Grabowski stawia drugi. Wygrany zgarnia wszystko - powiedział Adamek w rozmowie z "Super Expressem".

Reklama

Pięściarz powiedział też, że nie zamierza skusić się na występ w MMA. Zarzeka się, że nie skuszą go nawet wielkie pieniądze. Jednocześnie przyznaje, że jeszcze bardziej wierzy w siebie, niż w Grabowskiego i twierdzi, że pokonałby Najmana w ciągu... pięciu sekund. Chce na to nawet postawić milion dolarów!

- Znokautowanie Najmana zajęłoby mi pięć sekund. I stawiam na siebie milion dolarów. Jestem w super formie, biegam, ćwiczę, zrobię kilkaset pompek - przyznał.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje