Reklama

Reklama

PROMMAC 1: Debiutancka gala z udziałem gwiazd polskiego MMA

Już tylko godziny dzielą nas od debiutu PROMMAC – nowej federacji na rynku polskiego MMA. Organizacja rusza od mocnego uderzenia, w sobotni wieczór we wrocławskiej hali Orbita wystąpią uznane gwiazdy polskiego MMA. Transmisja najatrakcyjniejszych walk w TVN Turbo.

W walce wieczoru (kat. 84 kg) Tomasz Drwal zmierzy się ze specjalistą od brazylijskiego jiu-jitsu Delsonem Heleno. Pierwotnie rywalem "Gorilli" miał być Sean Strickland, ale "Tarzan" zerwał kontrakt z PROMMAC, dlatego jego miejsce w oktagonie zajmie doświadczony Brazylijczyk.

"To niebezpieczny gość, ale jestem na niego gotowy. Trzeba wierzyć w siebie, swoje możliwości i to, że się wygra walkę. Już nie mogę się doczekać pierwszego ciosu" - podkreśla Tomasz Drwal.

Ciekawie zapowiada się także pojedynek czołowego zawodnika wagi ciężkiej w Polsce Michała Kity z Mike’em Wesselem. "Masakra" znany jest z tego, że kończy walki przed czasem (tylko 2 z 22 pojedynków stoczył w pełnym wymiarze czasu). "Kiedy wchodzę do oktagonu jestem gotowy na wojnę" - przyznaje nasz zawodnik.

Reklama

W sobotni wieczór w formule MMA zadebiutuje Mariusz Cieśliński. Były mistrz świata w kickboxingu i tajskim boksie zmierzy się z Martinem Foudą.

Ponadto w oktagonie PROMMAC zobaczymy m.in. Bartosza Fabińskiego, Szymona Bajora, Damiana Milewskiego czy Jacka Czajczyńskiego.

Gala odbędzie się w sobotę we wrocławskiej hali Orbita. Od godz. 21 walki czołowych zawodników transmitować będzie TVN Turbo.

Karta walk:


Tomasz Drwal - Delson Heleno (TVN Turbo)

Michał Kita - Mike Wessel (TVN Turbo)

Mariusz Cieśliński - Martin Fouda (TVN Turbo)

Bartosz Fabiński - Wendres Carlos Da Silva (TVN Turbo)

Damian Milewski - Tyago Moreira (TVN Turbo)

Szymon Bajor - Jacek Czajczyński

Tomasz Kondraciuk - Łukasz Klinger

Grzegorz Janus - Tomasz Kowalkowski

Michał Michalski - Paweł Obrzut

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama