PRIME MMA 5: Karta walk, transmisja PPV. Kto walczy? Gdzie oglądać?
Organizacja Prime Show MMA wraca na rynek freak fightów. Już w najbliższą sobotę, 1 lipca, odbędzie się piąta gala spod wspomnianego szyldu. Tym razem w walce wieczoru zobaczymy Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, który zmierzy się z zawodowcem Dominikiem "Japońskim Drwalem" Zadorą. Jak wygląda karta walk, kto jeszcze walczy? Transmisja online stream dostępny będzie jedynie za pośrednictwem platformy PPV.

Organizacja Prime Show MMA wraca po ponad siedmiomiesięcznej przerwie. Tym razem kibice będą mieli okazję zobaczyć 11 pewnych pojedynków, choć ostatecznie może skończyć się na 12. W walce Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z byłym zawodowym mistrzem FEN w K-1 Dominikiem Zadorą na zasadach boksu w małych rękawicach.
Do klatki po raz kolejny wejdzie również "Prezes FEN", który początkowo zmierzy się z Jackiem Murańskim, a w przypadku wygranej podejmie jeszcze Ernesta "Reda" Ivandę. Co-main eventem okrzyknięto także starcie Michała "Bagiety" Gorzelańczyka z Jasiem Kapelą.
Prime MMA 5: Transmisja online PPV. Gdzie oglądać?
W klatce zobaczymy także naszą byłą mistrzynię świata w boksie, która zmierzy się z... mężczyzną, w dodatku dużo cięższym od siebie. Oprócz tego fani freak fightów będą mogli podziwiać: Pawła "Trybsona" Trybałę, Grzegorza Szulakowskiego, Sebastiana "Ztrollowanego" Nowaka, Mateusza "Tarzana" Leśniaka, Tomasza Olejnika i wielu innych.
Transmisja online z gali Prime Show MMA 5 dostępna będzie jedynie w systemie PPV, który można wykupić za pośrednictwem strony primemma.tv. Cena dostępu zaczyna się od 34,99 zł.
Prime MMA 5: Karta walk. Kto walczy?
Walka wieczoru:
- Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs. Dominik “Japoński Drwal" Zadora - walka na zasadach boksu w małych rękawicach
Extra fight (jeśli Paweł Jóźwiak pokona Jacka Murańskiego):
- Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs. Ernest “RED" Ivanda
Co-main event #2:
- Jaś Kapela vs. Michał "Bagieta" Gorzelańczyk
Co main event #1:
- Adrian Cios vs. Łukasz “Magical Jr" Malankowski
Karta główna:
- Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs. Jacek Murański - walka na zasadach boksu birmańskiego bez uderzeń głową
- Adrian "Puszbarbie" Salwa vs. Ewa Piątkowska - walka bokserska
- Łukasz Lupa vs. Patryk "Wielki Bu" Masiak
- Sebastian "Ztrolowany" Nowak vs. Mateusz "Tarzan" Leśniak
- Grzegorz “Szuli" Szulakowski vs. Paweł “Trybson" Trybała
- Tomek Olejnik vs. Ronaldo "Czarny Polak" Miranda
Karta wstępna (dostępna za darmo na YouTube):
- Kacper "Polish Machine" Miklasz vs. Daniel "Hunter" Więcławski - walka w K-1 w małych rękawicach
- Łukasz Karpiński vs. Damian “The Karpi" Kasprzak









