Reklama

Reklama

"Popek" wraca do klatki. Wiadomo, z kim się zmierzy

Organizacja Fame MMA podała daty czterech swoich gal w 2022 roku. Poznaliśmy też kilka szczegółów pierwszego tegorocznego wydarzenia, którym będzie gala Fame MMA 13. Wiadomo, że wystąpi tam Paweł "Popek" Mikołajuw. Jego rywalem będzie Norman Parke.

Na niedzielnej konferencji prasowej organizacja Fame MMA ujawniła daty swoich czterech gal, które planuje zorganizować w 2022 roku. Pierwszym tegorocznym wydarzeniem ma być Fame MMA 13. Wydarzenie odbędzie się 26 marca w Gliwicach. Kolejne gale planowane są na: 28 maja, 27 sierpnia i 29 października. Nie podano jeszcze miejsc tych wydarzeń.

Poznaliśmy jednak więcej szczegółów dotyczących gali Fame MMA 13. Wiadomo, że w walce wieczoru zmierzą się Sergiusz "NitroZyniak" Górski i Paweł "Unboxall" Smektalski. Ogłoszono, że do klatki wróci także "Popek".

Znany raper ostatnią walkę stoczył 5 września 2020 roku na Fame MMA 7, gdy pokonał Damiana "Stiflera" Zduńczyka. Później miał wystąpić jeszcze na dziewiątej gali organizacji. Ogłoszony jego pojedynek z Patrykiem "Kizo" Wozińskim. "Popek" doznał jednak kontuzji.

Reklama

Fame MMA 13. "Popek" vs Norman Parke

Teraz, były zawodnik KSW, uporał się już z urazem i 26 marca, na Fame MMA 13 w Gliwicach wróci do klatki. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz KSW w wadze lekkiej Norman Parke.

Po stronie "Popka" będzie więc spora przewaga wagi. Waży on ponad 100 kg. Z kolei "Stormin", w swojej ostatniej walce, przegranej z Borysem Mańkowskim na Fame MMA 11, wniósł na wagę 79,5 kg.

Walka "Popka" z Parke'em odbędzie się na zasadach MMA. Ostatnie dwie walki Parke toczył jednak w boksie. Najpierw pokonał, Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, a potem przegrał z Borysem Mańkowskim. Teraz wraca do swojego ulubionego stylu i pomimo znacznie mniejszej wagi, będzie faworytem pojedynku z "Popkiem".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy