Reklama

Reklama

Murański nie zdążył z wagą na Fame MMA 14. „Nadal walczy z kilogramami”

Przed sobotnią galą Fame MMA 14 jest już naprawdę gorąco. Niektórym wojownikom szczególnie zrobiło się gorąco. Do tego grona należy Mateusz Murański, który na porannym ważeniu zobaczył na własne oczy, że czeka go trudna batalia z dodatkowymi kilogramami.

Coraz mniej czasu pozostało do czternastej odsłony gali Fame MMA, która tym razem odbędzie się w sobotę w krakowskiej Tauron Arenie.

Jak zwykle przed walkami napięcie szczególnie rośnie na ostatniej prostej.

W poniedziałek rano odbyło się ważenie zawodników. Jak podała federacja Fame MMA w komunikacie, jeden z zawodników ma niemały problem z wagą. Chodzi o Mateusza Murańskiego, który nie zmieścił się w limicie.

Czytaj też: Fame MMA 14: karta walk. Kto wystąpi? Kiedy i gdzie oglądać galę? 

Reklama

"Na porannym ważeniu prawie wszyscy zawodnicy zmieścili się w wyznaczonych limitach. Mateusz Murański jako jedyny nadal walczy z kilogramami. Zostało 4,5 kg..." - napisano na Twitterze freakowej federacji.

Zawodnik piątek spędza na sesjach w saunie. Wszystko wskazuje zatem na to, że nie zamierza się poddawać. Przed nim jeszcze oficjalne ważenie.

"Młody Muran" w sobotę ma zmierzyć się w oktagonie z Alanem Kwiecińskim. Między panami jest bardzo napięta atmosfera. Podczas niedawnego spotkania face to face wywiązała się nawet bójka. Konieczna była interwencja ochrony.

Fame MMA 14. Gdzie oglądać? Transmisja PPV

Transmisja gali Fame MMA 14

dostępna będzie tylko w systemie PPV. Fame MMA 14 można oglądać online live

stream na Polsat Box Go.Galę obejrzysz na następujących urządzeniach: Android

i iOS, Apple TV, Android TV oraz wybrane Smart TV. Gala Fame MMA 14 jest dostępna

dla użytkowników z całego świata.  

 

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy