Reklama

Reklama

MMA. Żona Pawła "Trybsona" Trybały wejdzie do klatki

Eliza Trybała, żona Pawła „Trybsona” Trybały ogłosiła, że wystąpi na kolejnej gali Free Fight Federation. – Sama w to nie wierzę, ale stało się. Zawalczę na kolejnej gali FFF – powiedziała w studiu Polsatu.

Na sobotniej gali FFF2 w Zielonej  Górze "Trybson" pokonał, przez techniczny nokaut, byłego szczypiornistę Damiana Kostrzewę. Na trybunach, jak na każdej walce swojego męża, obecna była Eliza Trybała. Gościła też w studiu Polsatu, gdzie ogłosiła, że również zamierza wejść do klatki.

- Sama w to nie wierzę, ale stało się. Zawalczę na kolejnej gali FFF - powiedziała.

Para jest znana z reality show "Warsaw Shore". Tam się poznali, a po jego zakończeniu "Trybson" postanowił skupić się na startach w MMA. Teraz, w mieszanych sztukach walki, sprawdzi się też jego żona.

Reklama

- Całe życie czułam się wojowniczką. Treningi to będzie dla mnie sama przyjemność, bo wszystkie negatywne emocje zostawię na worku i wydaje mi się, że to będzie coś dla mnie, nowa przygoda. Jestem dziewczyną, która lubi wyzwania, dlatego wydaje mi się, że się w tym odnajdę, ale zobaczymy, jak to będzie - powiedziała Eliza Trybała.

Jej występ będzie wydarzeniem bez precedensu, bo w historii polskiego MMA nie było jeszcze walczącego małżeństwa. W przyszłym roku, taka sytuacja będzie miała miejsce w największej organizacji na świecie. Na gali UFC on ESPN+25, która odbędzie się 15 lutego, wystąpią Mark De La Rosa i Montana De La Rosa. Będzie też polski akcent, bo w walce wieczoru Jan Błachowicz zmierzy się z Coreyem Andersonem.

Sam "Trybson" nie jest zachwycony decyzją żony. -  Nie chciałbym widzieć, jak moja żona walczy. Kocham ją i nie chciałbym, żeby stała się jej jakaś krzywda. Skoro ma takie marzenie, to jeśli dostanie rywalkę, która nie ma nic wspólnego ze sportami walki, to podejmę się przygotowań żony. Niech spróbuje. Może ten sport jeszcze bardziej nas zbliży - powiedział zawodnik, w rozmowie z Polsatem Sport.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje