Reklama

Reklama

​MMA. Zaskakująca propozycja Marcina Najmana, rzucił wyzwanie dziennikarzom

Gala MMA-VIP, której organizatorem i uczestnikiem jest Marcin Najman, może nie być ostatnią. Były bokser wypowiedział się na ten temat, a także zaproponował obsadę walki, jaka mogłaby się odbyć w kolejnej edycji jego gali sportów walki.

"Dziś nie wiem czy MMA-VIP to wyłącznie pożegnalna gala Najmana, czy może początek cyklu gal pod tym szyldem. Jeżeli jednak będzie kontynuacja, to czeka nas nie tylko kolejna walka żużlowców" - brzmi pierwsza część wpisu, jaką Marcin Najman zamieścił na instragramowym profilu stworzonej przez siebie organizacji.

W dalszej części można przeczytać zaskakującą propozycję walki, jaka mogłaby się odbyć na kolejnej edycji MMM-VIP "Pierwszy w historii pojedynek dziennikarzy sportowych! Boguś Solecki i Bartek Czekański, czy jesteście na pozycjach? Zobaczymy, czy też tak łatwo będzie walczyć, jak pisać felietony i komentować".

Reklama

Na apel już zdążył odpowiedzieć Solecki, na co dzień dziennikarz TVP Sport. "Najpierw przyjrzę się MMA-VIP z bezpiecznej pozycji komentatora i prezentera. Czy chcecie, jak sugeruje organizator Marcin Najman, zobaczyć mnie podczas kolejnej gali w innej roli?" - brzmi wpis Soleckiego.

MR

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje