Reklama

Reklama

MMA-VIP 3. Piotr "Mua Boy" Lisowski pokonał Ulę Siekacz

Na gali MMA-VIP 3, organizowanej przez Marcina Najmana, doszło do walki pomiędzy mężczyzną i kobietą. Górą w tej walce okazał się facet - Piotr "Mua Boy" Lisowski, który w drugiej rundzie pokonał Ulę Siekacz.

W pierwszej walce gali MMA-VIP 3 Paweł "Scarface" Jendruczko mierzył się z Remim Gruchałą. Walka trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. "Scarface" nie zdołał wyprowadzić celnego ciosu, w odróżnieniu od rywala. Gruchała trafił przeciwnika w stójce, a następnie dokończył robotę w parterze i sędzia przerwał walkę.

W kolejnym pojedynku doszło do starcia mężczyzny z kobietą. Piotr "Mua Boy" Lisowski stanął naprzeciwko Uli Siekacz. Było widać, że Siekacz ma większe umiejętności. 

W pierwszej rundzie dobrze prezentowała się w parterze. "Mua Boy" miał jednak lepszy zasięg, dzięki czemu kilka jego "cepów" doszło do szczęki rywalki. 

Reklama

W drugiej rundzie powalił Siekacz i w parterze skończył pojedynek. Do końca gali jeszcze daleko. W walce wieczoru Marcin Najman zmierzy się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama