Reklama

Reklama

​MMA-VIP 3. Kiedy gala Marcina Najmana? Gdzie transmisja?

Na najnowszej gali MMA VIP 3 dojdzie do starcia Marcina "El Testosterona" Najmana z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Długo wyczekiwany pojedynek gwiazd branży sportowej i rozrywkowej odbędzie się w Częstochowie. Kiedy gala Marcina Najmana? Gdzie transmisja MMA-VIP3?

Sportowa emerytura nie jest pisana Marcinowi Najmanowi raz na zawsze. Po raz kolejny wraca on do sportowej rywalizacji, po tym jak zawiesił swoją działalność po ostatniej porażce z Szymonem "Taxi Złotówą". Tym razem do wejścia do oktagonu sprowokował go Ryszard "Szczena" Dąbrowski. Gwiazda programu "Chłopaki do wzięcia" udanie zadebiutował w formule MMA biorąc udział w gali MMA-VIP 2.

MMA VIP 3. Marcin Najman - Ryszard Szczena. Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV?

MMA VIP 3. Marcin Najman - Ryszard "Szczena". Karta walk

Gala dla fanów freak fightów i sportów walki odbędzie się w Częstochowie w piątek 29 października. Zmagania rozpoczną się o godzinie 19, do walki wieczoru ma dojść w okolicach godziny 22-23. Transmisja dostępna jest wyłącznie online po wykupieniu płatnego dostępu, w formule PPV. Koszt to w zależności od wybranego pakietu usług i jakości 29,99 zł lub 34,99 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje