Reklama

Reklama

MMA. Przeciwnik Marcina Najmana trenuje z Janem Błachowiczem

13 lutego Marcin Najman ma stoczyć pożegnalną walkę. Zmierzy się z „Taxi Złotówą”. Nie będzie miał jednak łatwej przeprawy, bo znany youtuber trenuje z czołowymi zawodnikami MMA.

Najman sam organizuje galę, na której będzie się bił. 13 lutego w walce wieczoru gali MMA-VIP ostatni raz ma wyjść do klatki.

Jego przeciwnikiem będzie Szymon Wrzesień znany jako "Taxi Złotówa". Youtuber bardzo poważnie swój występ. Trenuje bowiem z najlepszymi.

"Taxi Złotówa" do walki przygotowuje się głównie w Szczecinie. Trenuje też jednak m.in. w renomowanym klubie w stolicy - WCA Fight Team. Spotkał tam Mariusza Pudzianowskiego, czy mistrza UFC Jana Błachowicza.

Renomowani partnerzy sparingowi na pewno bardzo pomogą Wrześniowi. Najman jednak nie boi się rywala, czemu dał wyraz na Twitterze.

Reklama

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl! 

Gala KSW 58 już wkrótce. Wykup dostęp i oglądaj transmisję na żywo!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama