Reklama

Reklama

MMA. Popek proponuje Arkadiuszowi Tańculi złoto za walkę z Jackiem Murańskim

Popek zamierza wrócić do klatki. Wrócił do treningów i szuka rywali. Próbuje też innych zestawiać ze sobą.

Popek trenuje pod wodzą Andrieja Mołczanowa, dziewięciokrotnego mistrza świata w muay thai. Na razie spokojnie wchodzi w trening.

Reklama

Raper nie koncentruje się tylko na samych treningach i walce. Bawi się też w matchmakera. Ostatnio wyzwał do walki znanego z Fame MMA Arkadiusza Tańculę. Popek jednak nie chce sam się z nim zmierzyć. Chce go zestawić ze swoim przyjacielem, którego nazywa ojcem, Jackiem Murańskim.

Murański na co dzień jest aktorem. Z MMA nie miał jeszcze nic wspólnego, ale chętnie zmierzyłby się z Tańcułą. Do tego starcia chce doprowadzić właśnie Popek i proponuje Tańcule swoją złotą opaskę. 600 gram 18-karatowego złota, za wygraną z Murańskim.

Tańcula jednak nie chce słyszeć o takim pojedynku. Chętnie zmierzyłby się jednak z samym Popkiem, pod warunkiem, że ten wygra z... Murańskim.

Sytuacja jest więc patowa. Popek i Tańcula nie odpuszczają więc ich starcie, np. na gali Fame MMA jest możliwe. Na razie nie wiadomo, kiedy ta federacja zorganizuje kolejną galę. Jeśli do tego dojdzie, to być może zobaczymy obu panów w klatce.

MP

Dowiedz się więcej na temat: Popek | Paweł Mikołajuw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama