Reklama

Reklama

MMA. Paige VanZant chwali się nagimi zdjęciami z domu

Koronawirus sprawił, że sportowcy zamknęli się w swoich domach i muszą nie tylko znaleźć sposób na utrzymanie formy fizycznej, ale również przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, która znacznie odbiega od ich dotychczasowego stylu życia. Zawodniczka MMA Paige VanZant wpadła na nietypowy pomysł spędzania czasu w domowej izolacji, chwaląc się nagimi zdjęciami podczas wykonywania codziennych czynności.

Amerykańska zawodniczka MMA nie wydaje się nudzić podczas domowej kwarantanny. Jej czas wypełniają zarówno ćwiczenia fizyczne, jak i podstawowe domowe czynności, jak gotowanie.

W przeciwieństwie do wielu sportowców gwiazda nie wrzuca do sieci zwyczajnych zdjęć prosto ze swojego gniazdka. 26-latka postawiła na odważniejszą wersję sesji zdjęciowej i wraz ze swoim partnerem pozuje nago.

"Ostatni wieczorny trening", "czy wszystko robimy dobrze?", "whisky lub wino?" - takie podpisy widnieją pod wymownymi fotografiami.

Reklama

Fani sportsmenki w większości podzielają zachwyt nad pomysłem urozmaicania sobie czasu przez sportową parę. Nic dziwnego, że jej konto cieszy się prawie 2,5-milionową popularnością, skoro gwiazda ma tak dużą śmiałość w prezentowaniu swoich wdzięków.

VanZant stoczyła do tej pory 12 walk, z czego 8 wygrała. Według najnowszego rankingu zajmuje 15. Miejsce w rankingu UFC w swojej kategorii wagowej. Jej partner Austin Vanderford również jest profesjonalnym zawodnikiem MMA. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje