Reklama

Reklama

MMA: Najman stawia Adamkowi ultimatum

Wirtualne starcie między Marcinem Najmanem a Tomaszem Adamkiem trwa w najlepsze. Dwaj byli bokserzy wymieniają ciosy za pośrednictwem mediów tradycyjnych i społecznościowych. Ku uciesze licznych obserwatorów, każde uderzenie sięga celu.

Adamek pozwolił sobie na brawurę i na łamach "Super Expressu" oznajmił, że w ringu pokonałby rywala błyskawicznie.

- Znokautowanie Najmana zajęłoby mi pięć sekund. I stawiam na siebie milion dolarów. Jestem w super formie, biegam, ćwiczę, zrobię kilkaset pompek - pochwalił się 43-latek, mieszkający obecnie w USA.  

Jak można było się spodziewać, odpowiedź jego dobrego znajomego z Częstochowy nadeszła bezzwłocznie. Najman zamieścił na Twitterze krótki film, w którym wyraża gotowość do walki. I stawia ultimatum. 

Reklama

- Tomaszu Adamku, dwa tygodnie temu wystawiłeś do walki ze mną swojego czempiona, asa atutowego, znanego polskiego kryminalistę, Mariusza Grabowskiego - rozpoczął spokojnym tonem. - On miał postawić milion i ty miałeś postawić milion na to, że nie wytrzymam z nim w walce na gołe pięści dwudziestu sekund. Ja to wyzwanie przyjąłem. Mało tego, zadeklarowałem, że jeden z tych dwóch milionów przekażę na warszawskie hospicjum dla dzieci.

Po części oficjalnej nadeszła pora na werbalną ofensywę.

- Mijały kolejne dni i, jak mniemam, twój czempion obsrał zbroję - stwierdził Najman. - A dziś czytam, że to ty wyzywasz mnie na pojedynek i stawiasz milion na to, że nie wytrzymam z tobą w walce pięciu sekund. Oniemiałem.

W przemowie zawodnika walczącego obecnie dla organizacji Fame MMA nie mogło zabraknąć wątku finansowego. I tu pojawił się zaskakujący pomysł. 

- Tomaszu Adamku, przyjmuję wyzwanie - poinformował 41-latek. - Obojętnie w jakiej chcesz formule - boks, MMA, zapasy, K1, na gołe pięści, co tylko chcesz. Jest tylko jeden warunek. Te pieniądze muszą być zdeponowane w ciągu siedmiu dni roboczych u włodarzy Fame MMA. To bardzo wiarygodni ludzie i to oni w największej pieczołowitości przygotują tę walkę. Tyle mam ci do powiedzenia.

UKi

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama