Reklama

Reklama

​MMA. MMA VIP: Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień pokonał Marcina Najmana w walce wieczoru

Marcin Najman przegrał w swojej pożegnalnej walce w formule MMA. Na zorganizowanej przez siebie gali MMA VIP, w walce wieczoru, "El Testosteron" przegrał przez techniczny nokaut z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem.

Bohaterowie najważniejszej części wieczoru w pierwszej rundzie początkowo badali swoje możliwości. Bitwa rozkręciła się dopiero pod koniec rundy, Najman wcześniej próbował kopnięć, a "Taxi Złotówa" zaryzykował i poszedł "po nogi" rywala.

W drugiej rundzie doszło do technicznego nokautu. Zepchnięty do boku oktagonu Najman nie wytrzymał ciosów rywala, widoczny grymas bólu na twarzy i brak odpowiedzi zmusiła do reakcji sędziego, który wkroczył i obwieścił gestem koniec tego boju. Według słów samego Najmana, była to jego pożegnalna walka.

We wcześniejszych pojedynkach zwyciężali Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki (przez jednomyślną decyzję sędziów z Adrianem Ciosem), Edward Mazur (przez poddanie się Dominika Tymana), Patryk Kowoll (przez techniczny nokaut na Marcinie Rekowskim), Przemysław Opalach (przez techniczny nokaut na Konradzie Cyranowskim), Krystian Rosa (przez techniczny nokaut na Adrianie Sulikowskim), Sebastian Tronina (przez techniczny nokaut na Mateuszu Kisielu).

Reklama

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje