Reklama

Reklama

MMA. Michał Kita efektownie znokautował Michała Andryszaka na gali KSW 54.

W pojedynku wagi ciężkiej na gali KSW 54 Michał Kita znokautował Michała Andryszaka już w pierwszej rundzie. Zawodnik z Zabrza udanie zrewanżował się rywalowi za walkę sprzed trzech lat.

Obaj zawodnicy pierwszy raz zmierzyli się ponad trzy lata temu. W maju 2017 roku na gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym lepszy okazał się Andryszak. Poddał on rywala w pierwszej rundzie.

Tym razem pojedynek też nie trwał nawet pięciu minut. Rozstrzygnięcie było jednak odwrotne.

Kicie bardzo zależało na rewanżu i od początku walczył odważnie. W końcu, po niecałych trzech minutach przełamał rywala, który padł na deski i 40-latek mógł cieszyć się ze zwycięstwa. 

Po walce Kita zadeklarował, że chciałby zrewanżować się kolejnym polskim ciężkim. Wyzwał do walki Damiana Grabowskiego i Karola Bedorfa, z którymi w przeszłości przegrywał.

Reklama

Zobacz nokaut Michała Kity:

Udany debiut w MMA zaliczył Izu Ugonoh. Polak równie szybko pokonał Quentina Domingosa. 

Po spokojnym początku, Francuz ruszył do ataku. Obalił Ugonoha, ale ten szybko wstał i odpowiedział sprowadzeniem. Zadał kilka mocnych ciosów w parterze, po czym wycofał się i chciał kontynuować pojedynek w stójce.

Rywal jednak się nie podniósł. Trzymał się za pachwinę i nie był w stanie kontynuować pojedynku. Odniósł kontuzję, a Ugonoh zapisał na swoim koncie pierwsze zwycięstwo.

Zobacz zwycięstwo Izu Ugonoha:

Walka wieczoru toczyła się na pełnym dystansie pięciu rund. Mateusz Gamrot pozostał niepokonany i zachował tytuł mistrzowski w wadze lekkiej.

Ziółkowski sprawił trochę problemów "Gamerowi", ale w żadnym starciu nie potrafił mu zagrozić. Nie podjął ryzyka i na punkty zdecydowanie przegrał.

Po walce Gamrot potwierdził, że chce pożegnać się z KSW. Władze federacji nie zamierzają z niego łatwo rezygnować i zapowiadają, że podejmą negocjacje w sprawie kolejnych walk "Gamera" w KSW.

Zobacz skrót walki Gamrot - Ziółkowski:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje