Reklama

Reklama

MMA. Mariusz Pudzianowski kandydatem na prezydenta!

Mariusz Pudzianowski podczas kwarantanny ma sporo czasu. Wykorzystuje go na planowanie swojej przyszłości. Ostatnio zdecydował się nawet na kandydowanie w wyborach prezydenckich.


Nie zostało wiele czasu, bo wybory prezydenckie w Polsce planowane są na 10 maja. Na ostatniej prostej, do wyścigu do Belwederu zdecydował się dołączyć Mariusz Pudzianowski.

Zawodnik MMA wczoraj na Facebooku poinformował, że zdecydował się kandydować. - "Rodacy pomożecie?! POLSKA GÓRĄ!!! Tanio skóry nie sprzedamy!!! POMOŻECIE??? PS: myślę, że zdążę do 10 maja z kampanią wyborczą Skoro Szymon może to ja też!!!" - napisał "Pudzian", podszczypując jednego z kontrkandydatów, Szymona Hołownię.

Były strongman zaprezentował też swoje hasło wyborcze i program. Pudzianowski idzie do wyborów z hasłem "Polska Górą". Swoją prezydenturę chce z kolei oprzeć na trzech filarach - "Najsilniejsza gospodarka, najsilniejsza armia, najsilniejsze rządy".

Reklama

Wszystko oczywiście w kategorii żartu. "Pudzian" jednak już nie raz zabierał głos w tematach politycznych. Kto wie, być może po zakończeniu kariery zdecyduje się zaangażować w tę dziedzinę.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama