Reklama

Reklama

MMA. Mariusz Grabowski wyzywa Marcina Najmana do walki na gołe pięści

Historia ewentualnego pojedynku Mariusza Grabowskiego i Marcina Najmana ma dalszy ciąg. Promotor chce się bić na gołe pięści. Rywal się zgadza i połowę pieniędzy z walki chce przekazać na cel charytatywny.

Jak informowaliśmy, Tomasz Adamek został promotorem starcia Mariusza Grabowskiego z Marcinem Najmanem. 

Zarówno "Góral", jak i szef Tymex Boxing Promotion mają przekazać po milion złotych na gażę dla "El Testosterona".

Ten wyzwanie przyjął i zadeklarował, że połowę kwoty przeznaczy na cel charytatywny.

Nie podjął jeszcze decyzji, co zrobi z drugim milionem.

Tymczasem Grabowski poinformował na Twitterze, że rozpoczął już treningi. Chce walczyć na gołe pięści. Zwrócił się też do Mateusza Borka, aby ten dogadał szczegóły walki, do której miałoby dojść na gali Gromda.

Reklama

Ta federacja organizuje właśnie walki na gołe pięści. Nie przeprowadziła jeszcze żadnego wydarzenia, ale za sprawą słownej walki obozu Grabowskiego, a Najmanem, już stała się bardzo popularna.

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy