Reklama

Reklama

MMA. Marcin Wójcik nie wystąpi na gali FEN 33

Marcin Wójcik, Mistrz organizacji FEN w kategorii półciężkiej, nie zawalczy na najbliższej gali, która odbędzie się 27 marca.

W rozmowie z portalem inthecage.pl prezes Fight Exclusive Night poinformował, że występ "Giganta" został przełożony na maj. Zmieni się również charakter pojedynku z jego udziałem.

Reklama

Na nadchodzącej gali FEN Wójcik miał stoczyć walkę w limicie umownym do 95 kilogramów. Oznacza to, że nie broniłby mistrzowskiego tytułu. Z racji tego, że walka została odłożona w czasie, 31-latek stanie do obrony pasa. 

- Przeanalizowaliśmy to wszystko z Marcinem. U niego też pozmieniały się plany zawodowe. Początkowo nie mógł walczyć w maju, dlatego tak bardzo cisnęliśmy na walkę w marcu. Natomiast wiemy już, że jednak będzie mógł walczyć w maju, więc teraz ta walka zostaje odwołana, a on zawalczy o pas mistrzowski na kolejnym FENie. Wycofujemy zatem Marcina z FEN 33. To była nasza wspólna decyzja - powiedział w wywiadzie dla inthecage.pl Paweł Jóźwiak. 

Wójcik po mistrzowski pas sięgnął na FEN 31. Wówczas pokonał przez TKO w czwartej rundzie Adama Kowalskiego. "Gigant" może się obecnie pochwalić serią trzech wygranych z rzędu przed czasem. 

Gala FEN 33 odbędzie się 27 marca. Po raz pierwszy mistrzowskiego pasa w kategorii koguciej będzie bronił Duńczyk Jonas Magard. Ponadto w klatce pojawią się Kacper Formela i Kamil Łebkowski. Wszyscy czekają na ogłoszenie rywali. 

Czytaj również na polsatsport.pl

mtu, Polsat Sport

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Wójcik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje