Reklama

Reklama

MMA. Marcin Tybura nagrał filmik odnoszący się do najbliższego rywala

19 grudnia Marcin Tybura stoczy kolejną walkę w UFC. Na finiszu przygotowań Polak nagrał krótki filmik odnoszący się do jego rywala.

Na gali UFC on ESPN+ 43 w Las Vegas Tybura zmierzy się z Gregiem Hardym. Amerykanin jest mniej doświadczony od Polaka w MMA, ale wcześniej miał styczność z innym sportem.

Reklama

Hardy był zawodnikiem futbolu amerykańskiego. Grał w Carolinie Panthers i Dallas Cowboys. W 2018 roku postanowił spróbować swoich sił w MMA i dostał się do UFC.

W mediach społecznościowych Tybura zaprezentował filmik odnoszący się do przeszłości Hardy’ego. Polak uczestniczył w treningu drużyny Panthers Wrocław. Ekipa futbolu amerykańskiego będzie wspierać Tyburę w najbliższej walce.

"Mój następny przeciwnik to były zawodnik futbolu amerykańskiego, więc przygotowuję się z mistrzami Polski Panthers Wrocław. Hardy, dzwoń do Carolina Panthers, bo sprawię, że będziesz chciał wrócić do NFL!" - napisał na Twitterze Tybura.

Obaj zawodnicy będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Polak wygrał trzy ostatnie walki, a jego rywal dwie. Dla obu będzie to więc ważna walka, bo mogą zbliżyć się do czołówki wagi ciężkiej.

MP

Więcej aktualności sportowych znajdziesz na sport.interia.pl Kliknij!

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Tybura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje