Reklama

Reklama

MMA. Marcin Najman zorganizuje walkę żużlowców

Marcin Najman na gali, podczas której stoczy pożegnalną walkę, zorganizuje nietypowy pojedynek. Zapowiedział, że dojdzie do starcia dwóch żużlowców.

13 lutego odbędzie sie gala MMA-VIP. Organizuje ją Marcin Najman, który stoczy wtedy swoją pożegnalną walkę. Zmierzy się z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem.

Na gali nie zabraknie zaskakujących zestawień. Jednym z nich miał być pojedynek Ewy Piątkowskiej. Pięściarka od dawna nosiła się z zamiarem spróbowania swoich sił w MMA. Okazało się jednak, że będzie musiała odłożyć te plany, bo doznała kontuzji.

Najman ogłosił bardzo ciekawe zestawienie, które wskoczy w miejsce walki Piątkowskiej. "El Testosteron" zapowiedział, że zorganizuje pojedynek żużlowców.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Reklama

Sprawdź!

Najman to sympatyk żużla. Jako dziecko kibicował częstochowskiej drużynie. Teraz nadal jest związany z tym sportem m.in. poprzez wspieranie Tomasza Golloba. Teraz postanowił połączyć miłość do sportów walki i żużla.

Na razie nie wiadomo, którzy zawodnicy mieliby wejść do klatki. "El Testosteron" przyznał, że rozmawia z kilkoma żużlowcami, a nazwiska ogłosi w najbliższym czasie.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!


Nie przegap gali KSW 58! Zobacz walki mistrzów w Ipla.tv. Kliknij i zyskaj dostęp do transmisji na żywo!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama