Reklama

Reklama

MMA. Marcin Najman zdradził, w jakiej cenie będzie można obejrzeć jego pożegnalną walkę

13 lutego Marcin Najman stoczy pożegnalną walkę na gali, którą sam zorganizuje. Będzie ona transmitowana w systemie pay-per-view. „El Testosteron” zdradził, ile będzie kosztował dostęp do wydarzenia.

W walce wieczoru gali MMA-VIP Najman zmierzy się z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. W klatce pojawią się też Ewa Piątkowska, Przemysław Opalach i Marcin Rekowski, który zmierzy się z Patrykiem Kowollem. A w walce o tytuł najlepszego trenera personalnego walczyć będą Adrian Cios i "Fit Dzik".

Wszystkie te pojedynki odbędą się w formule MMA, a sędzią głównym będzie Mirosław Okniński. Wydarzenie poprowadzi Edward Durda.

Gala będzie transmitowana w systemie pay-per-view. Marcin Najman w mediach społecznościowych ujawnił, ile trzeba będzie zapłacić za wykup transmisji oraz kiedy ruszy sprzedaż.

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

"Cena PPV na gale VIP-MMA w przedsprzedaży 15,50 zł, w dniu gali 19,50 zł. Sprzedaż ruszy w dniu oficjalnej konferencji prasowej w połowie stycznia" - napisał na Twitterze.

Gala odbędzie się 13 lutego. Jak widać, dostęp do wydarzenia będzie tańszy przed tą datą. To swego rodzaju nowość na polskim rynku, bo nigdy wcześniej na cenę transmisji nie wpływał czas jej wykupu.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL