Reklama

Reklama

MMA. Marcin Najman weźmie udział w akcji #hot16challenge

Marcin Najman przyłączył się do charytatywnej akcji #hot16challenge. Na niedzielę zapowiedział premierę swojej twórczości.

W akcję włączyli się już celebryci, dziennikarze, a nawet politycy jak np. prezydent Andrzej Duda, którego występ wywołał lawinę komentarzy. Chodzi o to, aby poprzez twórczość muzyczną propagować zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem.

Do nagrania został nominowany też Marcin Najman. "El Testosteron" chętnie przystąpi do akcji. Poza różnymi wyczynami w ringu lub klatce, szczyci się też działalnością charytatywną.

Jego kawałek będzie miał tytuł "Anty COVID". Więcej szczegółów zdradził na nagraniu na Twitterze.

"El Testoteron" zdradził, że kawałek będzie miał premierę w niedzielę. Zamieści go na swoim kanale na YouTube "W ringu z Najmanem". Sam skomponował słowa i zaprezentował próbkę swoich umiejętności.

Reklama

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL