Reklama

Reklama

MMA. Marcin Najman sparuje z Tomaszem Sararą

Marcin Najman jeszcze nie wie, kiedy skończy kolejną walkę, ale cały czas podtrzymuje formę. Odbył krótki sparing z Tomaszem Sararą.

Sarara to jeden z czołowych zawodników kickboxingu na świecie. Krakowianin był mistrzem m.in. FEN i DSF Kickboxing Challenge.

Niedawno ogłosił, że przygotowuje się do debiutu w MMA. Trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego, który szkoli również m.in. Szymona Kołeckiego.

Sarara prowadzi też kanał na YouTube. Prezentuje tam rozmowy z zawodnikami związanymi ze sportami walki. W najbliższym odcinku jego gościem będzie Marcin Najman.

Z tej okazji obaj panowie odbyli pokazowy sparing. "El Testosteron" nie wie, kiedy stoczy kolejną walkę w Fame MMA. Nie zna też rywala, choć do starcia z nim ustawiła się spora kolejka m.in. Piotr Świerczewski, czy promotor bokserski Mariusz Grabowski.

Reklama

Najman jednak nawet w czasie pandemii podtrzymuje formę. Na swoich mediach społecznościowych zaprezentował tylko krótki fragment sparingu z Sararą, ale zapowiedział, że już w środę, będzie można zobaczyć więcej.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje