Reklama

Reklama

MMA. Marcin Najman podgrzewa atmosferę przed kolejną walką, prowokując Piotra "Bestię" Piechowiaka

Wielkimi krokami zbliża się kolejna walka Marcina Najmana na gali Fame MMA. Znany "El Testosteron" nie próżnuje. W przerwie między treningami postanowił sprowokować swojego najbliższego rywala Piotra "Bestię" Piechowiaka, publikując wpis w swoich mediach społecznościowych.


W twitterowym poście Najman nawiązał do słynnego ciosu nogą, jakim Anderson Silva powalił Vitora Belforta. "El Testosteron" poniżej fotografii z tamtego pojedynku zamieścił swoje zdjęcie, wykonane podczas trenowania podobnego kopnięcia na worku treningowym.

Nie zabrakło oczywiście także wpisu, odnoszącego się do "Bestii".

- Jak naśladować, to najlepszych. P.S. Po tym jak mnie obrażasz Bestio, jak ty się później na siłowni i na mieście u siebie pokażesz, skoro wpier*** i tak masz pewny? - napisał "El Testosteron".


To nie jedyna prowokacja Najmana wymierzona w stronę Piechowiaka. Kilka dni temu zamieścił na Twitterze także filmik z trzema pytania do swojego najbliższego rywala: "Kto nazwał cię "Bestią"? Czy to prawda, że sam się tak nazwałeś? I pytanie najważniejsze - Piotrek, kiedy ty urośniesz?"

Reklama

Pojedynek "Bestii" z Najmanem będzie walką wieczoru podczas gali Fame MMA 6, która odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Zapewne obaj podejdą do tego starcia bardzo emocjonalnie, co zwiastuje wielkie emocje.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje